Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X63.2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X63.2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
| Ekipman modeli | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Nozzle Türü | Ricoh GEN 5i |
| Yazdırma Boyutu | 235cm × 63,2cm |
| Yazdırma Yüksekliği | 0-15cm (Kustomlaştırılabilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipmanın ağırlığı | 860 kg |
| Yazdırma Yazılımı | Fotoğraf baskı / PrintFactory |
| Mürekkep Türü | LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
| Mürekkep Renkleri | W + CMYK + Laç |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Fırçanın özellikleri | Etkili delik: 1280 |
| Mürekkep damlası hacmi | 3.5PL |
| Fırın uzunluğu | 27 mm |
| Tek nozel rengi | 4 |
| Adlık Voltaj | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd, tek geçişli UV yazıcıları, UV düz yataklı yazıcılar, UV ağlı bant yazıcıları, pankart yazıcıları,ve kristal etiket yazıcıları.
Guangdong Eyaleti, Guangzhou, Panyu'daki 2500 m2 fabrikasında 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi istihdam ediyor.
Dünya çapında müşterilerden olumlu geri bildirim alan 10 yıldan fazla UV yazıcı üretim deneyimi ile OEM ve ODM hizmetlerini destekliyoruz.Hindistan, ve diğer ülkelerde CE ve RoHS sertifikaları ile.