Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
| Ekipman modeli | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Fırın Seçimi | Ricoh GEN 5i |
| Yazdırma Boyutu | 235cm × 63,2cm |
| Yazdırma Yüksekliği | 0-15cm (Kustomlaştırılabilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipmanın ağırlığı | 860 kg |
| Yazdırma Yazılımı | Fotoğraf baskı / PrintFactory |
| Mürekkep Türü | LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
| Mürekkep Renkleri | W + CMYK + Laç |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Fırçanın özellikleri | Etkili Açıklama: 1280 |
| Mürekkep damlası hacmi | 3.5PL |
| Fırın uzunluğu | 27 mm |
| Tek nozel rengi | 4 |
| Adlık Voltaj | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd, UV yazıcıları, tek geçişli UV yazıcıları, UV düz yataklı yazıcılar, UV ağlı bant yazıcıları, pankart yazıcıları,ve kristal etiket yazıcılarıFabrikamız Panyu Guangzhou, Guangdong Eyaleti'nde yer almaktadır, 2500 m2'yi kapsayan 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi ile.Sıkı kalite kontrolü ve üretim yönetimi ile ISO sertifikasını sürdürüyoruz.10 yıldan fazla UV yazıcı üretim deneyimi ile dünya çapında müşterilerden olumlu geri bildirim alıyoruz ve Fransa, Almanya, Vietnam, Hindistan,ve diğer ülkelerÜrünlerimiz CE ve RoHS sertifikalı.