Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
| Ekipman modeli | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Fırın Seçimi | Ricoh GEN 5i |
| Yazdırma Boyutu | 235cm × 63,2cm |
| Yazdırma Yüksekliği | 0-15cm (Büyüklük özelleştirilebilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipmanın ağırlığı | 860 kg |
| Yazdırma Yazılımı | Fotoğraf baskı / PrintFactory |
| Mürekkep Türü | LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
| Mürekkep Renkleri | W + CMYK + Laç |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Etkili Açıklık | 1280 |
| Mürekkep damlası hacmi | 3.5PL |
| Fırın uzunluğu | 27 mm |
| Tek nozel rengi | 4 |
| Adlık Voltaj | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd, UV yazıcıları, tek geçişli UV yazıcıları, UV düz yataklı yazıcılar, UV ağlı bant yazıcıları, pankart yazıcıları dağıtıcı ve toptan tedarikçisidir.ve kristal etiket yazıcılarıFabrikamız Panyu Guangzhou, Guangdong Eyaleti'nde 2500 m2 büyüklükte yer almaktadır. 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi vardır.Sıkı kalite kontrolü ve üretim yönetimi ile ISO sertifikasına sahibiz.OEM ve ODM hizmetlerini destekliyoruz ve 10 yıldan fazla bir süredir UV yazıcılar üretiyoruz, müşterilerimizden olumlu geri bildirim alıyoruz.Hindistan ve diğer ülkelerÜrünlerimiz CE ve RoHS sertifikalı.