Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X63.2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X63.2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Cam, şişeler, silindirler ve konik nesneler dahil olmak üzere çeşitli malzemeler üzerine yüksek hassasiyetli dijital baskı için tasarlanmış gelişmiş UV baskı çözümü.
| Ekipman Modeli | CF-2510 (Çift Taraflı) |
|---|---|
| Nozül Seçimi | Ricoh GEN 5i |
| Baskı Boyutu | 235cm × 63.2cm |
| Baskı Yüksekliği | 0-15cm (Özelleştirilebilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipman Ağırlığı | 860kg |
| Baskı Yazılımı | Photoprint / PrintFactory |
| Mürekkep Türü | LED Çevre Koruma UV Mürekkebi |
| Mürekkep Renkleri | Beyaz + CMYK + Vernik |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Nozül Özellikleri | Etkin Ağız: 1280 |
| Mürekkep Damla Hacmi | 3.5PL |
| Nozül Uzunluğu | 27MM |
| Tek Nozül Rengi | 4 |
| Anma Gerilimi | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd., tek geçişli UV yazıcılar, UV düz yataklı yazıcılar, UV file bantlı yazıcılar, banner yazıcılar ve kristal etiket yazıcıları dahil olmak üzere UV yazıcıların dağıtımı ve toptan satışı konusunda uzmanlaşmıştır.
Guangdong Eyaleti, Guangzhou, Panyu'da bulunan 2500 m²'lik fabrikamızda 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi istihdam edilmektedir. Sıkı kalite kontrol ve üretim yönetim sistemleriyle ISO sertifikasına sahibiz.
10 yılı aşkın UV yazıcı üretim tecrübemizle, OEM ve ODM hizmetlerini destekliyor ve Fransa, Almanya, Vietnam, Hindistan ve diğer ülkelere ihracat yapıyoruz. Ürünlerimiz CE ve RoHS sertifikalarına sahiptir.