Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
| Ekipman Modeli | CF-2510 (Çift Taraflı) |
|---|---|
| Meme Seçimi | Ricoh GEN 5i |
| Baskı Boyutu | 235cm × 63.2cm |
| Baskı Yüksekliği | 0-15cm (Özelleştirilebilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipman Ağırlığı | 860kg |
| Baskı Yazılımı | Photoprint / PrintFactory |
| Mürekkep Türü | LED Çevre Koruma UV Mürekkebi |
| Mürekkep Renkleri | W + CMYK + Vernik |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Meme Özellikleri | Etkin Açıklık: 1280 |
| Mürekkep Damla Hacmi | 3.5PL |
| Meme Uzunluğu | 27MM |
| Tek Meme Rengi | 4 |
| Anma Gerilimi | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd., tek geçişli UV yazıcılar, UV düz yataklı yazıcılar, UV file bantlı yazıcılar, afiş yazıcıları ve kristal etiket yazıcıları dahil olmak üzere UV yazıcıların dağıtımı ve toptan satışı konusunda uzmanlaşmıştır.
Panyu, Guangzhou, Guangdong Eyaleti'nde bulunan 2500 m² fabrikamızda 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi istihdam edilmektedir. OEM ve ODM hizmetlerini destekleyen sıkı kalite kontrol ve üretim yönetimi ile ISO sertifikasını koruyoruz.
10 yılı aşkın UV yazıcı üretim tecrübemizle Fransa, Almanya, Vietnam, Hindistan ve diğer ülkelere ihracat yapıyoruz. Ürünlerimiz CE ve RoHS sertifikalarına sahiptir.