Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Meme tipi: |
Ricoh GEN 5i |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Yüksek hızlı, hassas baskı için tasarlanmış gelişmiş silindirli UV baskı makinesi, olağanüstü kalite ve güvenilirlikle çeşitli silindirli nesneler üzerinde baskı yapar.
| Ekipman modeli | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Fırın Seçimi | Ricoh GEN 5i |
| Yazdırma Boyutu | 235cm × 63,2cm |
| Yazdırma Yüksekliği | 0-15cm (Kustomlaştırılabilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipmanın ağırlığı | 860 kg |
| Yazdırma Yazılımı | Fotoğraf baskı / PrintFactory |
| Mürekkep Türü | LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
| Mürekkep Renkleri | W + CMYK + Laç |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Etkili Açıklık | 1280 |
| Mürekkep damlası hacmi | 3.5PL |
| Fırın uzunluğu | 27 mm |
| Tek nozel rengi | 4 |
| Adlık Voltaj | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd, tek geçişli UV yazıcıları, UV düz yataklı yazıcılar, UV ağlı bant yazıcıları, pankart yazıcıları,ve kristal etiket yazıcıları.
Guangdong Eyaleti, Guangzhou, Panyu'daki 2500 m2 fabrikasında 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi istihdam ediyor.OEM ve ODM hizmetlerini desteklemek, UV yazıcıları üretme konusunda 10 yıldan fazla tecrübemiz var ve dünya çapında müşterilerden olumlu geri bildirim alıyoruz.
Fransa, Almanya, Vietnam, Hindistan ve diğer ülkelere ihraç ediyoruz, ürünlerimiz CE ve RoHS sertifikalarına sahiptir.