Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Renk ve Sayfa: |
Çok Renkli Matbaa |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Baskı Boyutu: |
235cm X63.2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Çubuğu: |
Gözenekli Baskı |
Yapı: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Renk ve Sayfa: |
Çok Renkli Matbaa |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Baskı Boyutu: |
235cm X63.2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Silindir vakum şişe uygulamaları için özelleştirilebilir vernik özelliklerine sahip UV mürekkep teknolojisiyle gelişmiş dijital baskı çözümü.
| Model | CF-2510 (Dubleks) |
|---|---|
| Meme Tipi | Ricoh GEN 5i |
| Baskı Boyutu | 235cm × 63.2cm |
| Baskı Yüksekliği | 0-15cm (Özelleştirilebilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipman Ağırlığı | 860kg |
| Baskı Yazılımı | Photoprint / PrintFactory |
| Mürekkep Tipi | LED Çevre Koruma UV Mürekkebi |
| Mürekkep Renkleri | W + CMYK + Vernik |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Meme Özellikleri | Etkin delik: 1280 |
| Mürekkep Damla Hacmi | 3.5PL |
| Meme Uzunluğu | 27MM |
| Tek Meme Rengi | 4 |
| Anma Gerilimi | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd., UV yazıcılar, tek geçişli UV yazıcılar, UV düz yataklı yazıcılar, UV şerit konveyörlü yazıcılar, afiş yazıcıları ve kristal etiket yazıcılarının dağıtımı ve toptan satışı konusunda uzmanlaşmıştır.
Panyu, Guangzhou'daki 2500 m²'lik fabrikamızda 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi istihdam edilmektedir. Sıkı kalite kontrolü ve üretim yönetimi ile ISO sertifikasını koruyoruz, OEM ve ODM hizmetlerini destekliyoruz.
10 yılı aşkın UV yazıcı üretim deneyimiyle, Fransa, Almanya, Vietnam, Hindistan ve diğer ülkelere ihracat yapıyoruz. Tüm ürünler CE ve RoHS sertifikasına sahiptir.
Beyaz mürekkep, beyaz olmayan alt tabakalarda astar görevi görerek çeşitli malzemeler üzerinde yüksek kaliteli grafikler sağlar. Vernik, baskı parlaklığını artırır ve UV mürekkebinin solmaya karşı direncini uzatır.
UV yazıcılar, PP/PVC levhalar, KT levhalar, akrilik, pleksiglas, metal, fayans, telefon kılıfları, ahşap levhalar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm düz yataklı medyaları işler. Bu teknoloji, kaplama gereksinimlerini ortadan kaldırır ve solmayı ve kabarmayı önler.
Korece, Almanca, Fransızca, Fince, Hollandaca, Portekizce, Japonca, İspanyolca, İtalyanca, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince.
Deneyimli teknik ekibimiz, operasyonel eğitim ve test ve onarımlar için uluslararası servis ziyaretleri dahil olmak üzere kapsamlı destek sağlar.
Günlük mürekkep temizliği önerilir. 10 günü aşan uzun süreli kullanılmama durumlarında, özel sıvı ile meme temizliği ve nem tutma esastır.
Rekabetçi fiyatlandırma ve üstün hizmet kalitesi sunmamızı sağlayan bir üretim tesisiyiz.