Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Plaka Tipi: |
Gözenekli Baskı |
Yapı tipi: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen Sistem: |
Windows2000 |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Mürekkep Damlama Hacmi: |
3,5 pl |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Plaka Tipi: |
Gözenekli Baskı |
Yapı tipi: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen Sistem: |
Windows2000 |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Mürekkep Damlama Hacmi: |
3,5 pl |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Şişeler, plastik kaplar, kahve kupaları, seramik bardaklar ve diğer silindirik nesneler üzerine 360 derecelik kapsama alanı ile baskı yapmak için tasarlanmış yüksek hassasiyetli otomatik UV yazıcı.
| Model | CF-2510 (Dubleks) |
| Meme Tipi | Ricoh GEN 5i |
| Baskı Boyutu | 235cm × 63.2cm |
| Baskı Yüksekliği | 0-15cm (Özelleştirilebilir) |
| Ekipman Boyutu | 412cm × 159cm × 144cm |
| Ekipman Ağırlığı | 860kg |
| Baskı Yazılımı | Photoprint / PrintFactory |
| Mürekkep Tipi | LED Çevre Koruma UV Mürekkebi |
| Mürekkep Renkleri | W + CMYK + Vernik |
| Maksimum Güç | 3000W |
| Meme Özellikleri | Etkin delik: 1280, Damla hacmi: 3.5PL, Uzunluk: 27MM, Tek meme rengi: 4 |
| Anma Gerilimi | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd., UV yazıcılar, tek geçişli UV yazıcılar, UV düz yataklı yazıcılar, UV şerit konveyörlü yazıcılar, banner yazıcılar ve kristal etiket yazıcıları dahil olmak üzere UV baskı çözümlerinde uzmanlaşmıştır.
Panyu, Guangzhou'daki 2500 m²'lik fabrikamızda 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi istihdam edilmektedir. Sıkı kalite kontrol ve üretim yönetimi ile ISO sertifikasına sahibiz. OEM ve ODM hizmetlerini destekleyerek, 10 yılı aşkın UV yazıcı üretim tecrübemizle dünya çapında olumlu müşteri geri bildirimleri alıyoruz.
Fransa, Almanya, Vietnam, Hindistan ve diğer ülkelere ihracat yapıyoruz. Tüm ürünler CE ve RoHS sertifikasına sahiptir.