Ürün Ayrıntıları
Sertifika: CE
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 15000
Model Numarası: |
2510 |
Plaka Tipi: |
Gözenekli Baskı |
Yapı tipi: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Mürekkep Damlama Hacmi: |
3,5 pl |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
Model Numarası: |
2510 |
Plaka Tipi: |
Gözenekli Baskı |
Yapı tipi: |
Düz Yataklı Silindir Pres |
Baskı arayüzü: |
USB3.0 |
Baskı Hızı: |
7,5 TÜFE |
Desteklenen sistem: |
Windows2000 |
Baskı Boyutu: |
235cm X 63,2cm |
Baskı Yüksekliği: |
0-15cm |
Ekipman boyutu: |
412cm*159cm*144cm |
Ekipman ağırlığı: |
860kg |
Mürekkep türü: |
LED Çevre Koruma UV Mürekkep |
Mürekkep rengi: |
W+CMYK+ Vernik |
Maksimum Güç: |
3000W |
Mürekkep Damlama Hacmi: |
3,5 pl |
Nominal Gerilim: |
240V 50/60HZ |
| Ekipman Özellikleri | Detaylar |
|---|---|
| Nozül Seçimi | Ricoh GEN 5i |
| Baskı boyutu | 235cm X 63.2cm |
| Baskı yüksekliği | 0-15cm (Yükseklik özelleştirilebilir) |
| Ekipman boyutu | 412cm * 159cm * 144cm |
| Ekipman ağırlığı | 860kg |
| Baskı Yazılımı | Photoprint / PrintFactory |
| Mürekkep Türü | LED Çevre Dostu UV Mürekkep |
| Mürekkep rengi | W+CMYK+ Vernik |
| Maksimum güç | 3000W |
| Nozül özellikleri | Etkin delik: 1280 |
| Mürekkep damla hacmi | 3.5PL |
| Nozül uzunluğu | 27MM |
| Tek nozül rengi | 4 |
| Anma gerilimi | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd., UV yazıcılar, tek geçişli UV yazıcılar, UV düz yataklı yazıcılar, UV bantlı yazıcılar, banner yazıcılar ve kristal etiket yazıcılarının distribütörü ve toptancısıdır.
Fabrikamız Panyu Guangzhou, Guangdong Eyaleti'nde 2500 m²'lik bir alanda bulunmaktadır. 10'dan fazla Ar-Ge personeli ve 150 işçi istihdam ediyoruz. Operasyonlarımız, sıkı kalite kontrol ve üretim yönetimi ile ISO sertifikalıdır. OEM ve ODM hizmetlerini destekliyoruz.
10 yılı aşkın UV yazıcı üretim tecrübemizle, dünya çapındaki müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Fransa, Almanya, Vietnam, Hindistan ve diğer ülkelere ihracat yapıyoruz. Ürünlerimiz CE ve RoHS sertifikasına sahiptir.